Sportműsor

2022.09.17. 07:00

Ezek a sportprogramok várnak ránk a hétvégén

Megyénk részletes sportműsora 2022. szeptember 17-18-ig időrendben.

M. R.

Forrás: Illusztráció

Fotós: Shutterstock.com

SZOMBAT

DARTS

World Series of Darts Finals, Amszterdam, 19.00 (Tv: Sport1) 

KÉZILABDA

NB I. Férfi: Szeged–Balatonfüred, 18.45 (M4).

NB II. férfi Dél-kelet: Mezőtúr–Makó, 18.00, Kunszentmárton–Hajdúszoboszló, Szolnok–Kondoros, 19.00.

NB II. női Dél-kelet: Mezőtúr–Szegedi NKE, 14.00. 

LABDARÚGÁS

Magyar Kupa: Mátészalka–Újpest, 13.00, Dorog–Honvéd, 13.30 (Tv: M4), Balassagyarmat–Vasas, Kaposvár–ZTE, BVSC–Zugló, Szekszárd–Mezőkövesd, 15.00, Csákvár–Puskás Akadémia, 16.00.

Megye I.: Kenderes–Jászberény, Kunhegyes–Rákóczifalva, Martfű–Tiszaföldvár, Tószeg–Jászárokszállás, 15.30.

Megye II.: Tiszajenő–Kunmadaras, Tiszagyenda–Abádszalók, Túrkeve–Tiszaföldvár, 15.30.

Megye III.: Tiszasas–Kengyel, Nagyiván–Cibakháza, Újszász–Szolnok Fanatic, Bánhalma–Berekfürdő, Kétpó–Besenyszög, 15.30.

ANGOL PREMIER LEAGUE: Wolverhampton–Manchester City, 13.25 (Tv: Spíler Tv), Tottenham–Leicester City, 18.25 (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA: Augsburg–Bayern München, 15.30 (Tv: Arena4), Mönchengladbach–Leipzig, 18.30 (Tv: Arena4)

SPANYOL LALIGA: Mallorca–Almería, 13.55 (Tv: Spíler 2), Barcelona–Elche, 16.10 (Tv: Spíler 2), Valencia–Celta Vigo, 18.25 (Tv: Spíler 2), Bilbao–Rayo Vallecano, 20.55 (Tv: Spíler 2) 

VASÁRNAP

DARTS

World Series of Darts Finals, Amszterdam, 13.00, 20.00 (Tv: Sport1, Sport2) 

KÉZILABDA

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA: Bietigheim–FTC, 14.00 (Tv: Sport1), Győr–Kastamonu, 16.00 (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA

EURÓPA-BAJNOKSÁG, férfiak, döntő, 20.30 (Tv: M4 Sport) 

LABDARÚGÁS

Magyar Kupa: Pécs–Paks, 13.00 (Tv: M4), Dabas–Debrecen, Tiszakécske–Kecskemét, III. Kerület–Fehérvár, 15.00, Bicske–Ferencváros, 16.00 (M4).

Megye I.: Cserkeszőlő–Mezőtúr, Törökszentmiklós–Szajol, Jászfényszaru–Kunszentmárton, Kisújszállás–Jánoshida, 15.30.

Megye II.: Jászkisér–Jászapáti, Jászboldogháza–Tiszaszentimre, Lurkó Focimánia–Fegyvernek, 15.30.

Megye III.: Rebelog–Jászszentandrás, Tiszaszőlős–Kőtelek, 15.30.

NÉMET BUNDESLIGA: Union Berlin–Wolfsburg, 15.30 (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A: Roma–Atalanta, 18.00 (Tv: Sport2), Milan–Napoli 20.45 (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA: Osasuna–Getafe, 13.55 (Tv: Spíler 2), Villareal–Sevilla, 16.10 (Tv: Spíler 2), Betis–Girona, 18.25 (Tv: Spíler 2) Atlético Madrid–Real Madrid, 21.00 (Tv: Spíler2) 

MMA UFC, Cory Sandhagen–Szung Ja-tung, 01.00 (Tv: Sport1) 

Motorsport

Gyorsasági motoros világbajnokság, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam, 10.45, Moto2, futam, 12.15, MotoGP, futam, 13.45 (Tv: Arena 4) 
 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában