Jégkorong

2024.04.08. 14:03

A Lehel HC kiharcolta a döntőbe kerülést

Megnyerte az elődöntő harmadik, továbbjutást jelentő mérkőzését a Lehel HC, így a berényiek a döntőben a Győr csapatával küzdenek meg az Andersen Liga bajnoki címéért.

Kiss Ádám

A legjobb négy közötti párharcban első felvonásában egy lejátszott meccs után a szövetség kizárta a DAB-ASP-t. Ezután a Lehel HC-nak új ellenfelük, az FTC-vel szemben kellett kiharcolniuk a fináléba kerülést, amely párharc hazai vereséggel indult (3–2), majd idegenbeli győzelemmel folytatódott (8–6).

Megnyerte a mindent eldöntő harmadik mérkőzést a kék mezes Lehel HC, így a Győrrel küzdhet meg a bajnoki címért az Andersen Liga döntőjében

A mindent eldöntő, harmadik összecsapásra Jászberényben került sor, és a mérkőzésen két gólt is szerző Borbát Márkék végül 7–3-as győzelemmel biztosították be helyüket a döntőben.

Az egyik fél három győzeleméig tartó párharcának első mérkőzését kedden 18.45-kor rendezik Győrben.